Samsung S24E650DW | 24"
sort
  • Samsung S24E650DW | 24" | sort, image 1 of 2
  • Samsung S24E650DW | 24" | sort, image 2 of 2
Billedet er kun til illustration
  • Samsung S24E650DW | 24" | sort, thumbnail 1 of 2
  • Samsung S24E650DW | 24" | sort, thumbnail 2 of 2
Produktet er ikke på lager i øjeblikket
Udforsk flere Monitorer
Bemærkning
Brand
Samsung
Display
PLS, 60 Hz
Farve
sort
Forbindelser
DVI-D, VGA
Mål
554 x 357 x 224 mm
Reaktionstid
4.0 ms
Skærmopløsning
1920 x 1200 (WUXGA)
Skærmstørrelse
24.0 "