LG 22EB23PY-W | 22"
hvid
  • LG 22EB23PY-W | 22" | hvid, image 1 of 4
  • LG 22EB23PY-W | 22" | hvid, image 2 of 4
  • LG 22EB23PY-W | 22" | hvid, image 3 of 4
  • LG 22EB23PY-W | 22" | hvid, image 4 of 4
Billedet er kun til illustration
  • LG 22EB23PY-W | 22" | hvid, thumbnail 1 of 4
  • LG 22EB23PY-W | 22" | hvid, thumbnail 2 of 4
  • LG 22EB23PY-W | 22" | hvid, thumbnail 3 of 4
  • LG 22EB23PY-W | 22" | hvid, thumbnail 4 of 4
Produktet er ikke på lager i øjeblikket
Udforsk flere Monitorer
Bemærkning
Brand
LG
Display
TN, 60 Hz
Farve
hvid
Forbindelser
2 x USB-A 2.0, DisplayPort , VGA, DVI, Audio in, Audio out
Mål
506 x 365 x 239 mm
Reaktionstid
5.0 ms
Skærmopløsning
1680 x 1050 (WSXGA+)
Skærmstørrelse
22.0 "