ASUS BR1100CKA | N4500 | 11.6"
4 GB | 128 GB SSD | Win 11 Pro | ES
  • ASUS BR1100CKA | N4500 | 11.6" | 4 GB | 128 GB SSD | Win 11 Pro | ES, image 1 of 6
  • ASUS BR1100CKA | N4500 | 11.6" | 4 GB | 128 GB SSD | Win 11 Pro | ES, image 2 of 6
  • ASUS BR1100CKA | N4500 | 11.6" | 4 GB | 128 GB SSD | Win 11 Pro | ES, image 3 of 6
  • ASUS BR1100CKA | N4500 | 11.6" | 4 GB | 128 GB SSD | Win 11 Pro | ES, image 4 of 6
  • ASUS BR1100CKA | N4500 | 11.6" | 4 GB | 128 GB SSD | Win 11 Pro | ES, image 5 of 6
  • ASUS BR1100CKA | N4500 | 11.6" | 4 GB | 128 GB SSD | Win 11 Pro | ES, image 6 of 6
Billedet er kun til illustration
  • ASUS BR1100CKA | N4500 | 11.6" | 4 GB | 128 GB SSD | Win 11 Pro | ES, thumbnail 1 of 6
  • ASUS BR1100CKA | N4500 | 11.6" | 4 GB | 128 GB SSD | Win 11 Pro | ES, thumbnail 2 of 6
  • ASUS BR1100CKA | N4500 | 11.6" | 4 GB | 128 GB SSD | Win 11 Pro | ES, thumbnail 3 of 6
  • ASUS BR1100CKA | N4500 | 11.6" | 4 GB | 128 GB SSD | Win 11 Pro | ES, thumbnail 4 of 6
  • ASUS BR1100CKA | N4500 | 11.6" | 4 GB | 128 GB SSD | Win 11 Pro | ES, thumbnail 5 of 6
  • ASUS BR1100CKA | N4500 | 11.6" | 4 GB | 128 GB SSD | Win 11 Pro | ES, thumbnail 6 of 6
Produktet er ikke på lager i øjeblikket
Udforsk flere ASUS, bærbare computere
  • Hukommelsesplads
    128 GB
  • Harddisktype
    SSD
  • RAM
    4.0 GB
    DDR4
  • Skærmstørrelse
    11.6 "
    1366 x 768
  • Processor
    Intel Celeron N4500
    1.10 GHz
  • Antal processorkerner
    2
Andet
nej
Antal processorkerner
2
Bemærkning
Brand
ASUS
Display
60 Hz
Farve
grå
Forbindelser
USB-C 3.1, USB-A 3.0, USB-A 2.0, Gb LAN, HDMI 1.4, Audio in/out, Cardreader
Grafikkort
Intel UHD Graphics
Harddisktype
SSD
Hukommelsesplads
128 GB
Mål
295 x 19.9 x 205 mm
Opkobling
WiFi 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0
Optisk drev
nej
Processor
Intel Celeron N4500
Processorhastighed
1.10 GHz
RAM
4.0 GB
RAM type
DDR4
Skærmopløsning
1366 x 768
Skærmstørrelse
11.6 "
Styresystem
Windows 11 Professional
Taltastatur
Tastaturbelysning
Tastaturlayout
ES (Spansk)
Touchscreen
Vægt
1260.0 g
Webcam
ja
Beskrivelse
Din nye refurbed enhed
ASUS BR1100CKA - Beskrivelse
Din robuste og fleksible følgesvend
Med ASUS BR1100CKA får du en kompakt 11.6” bærbar computer, der passer perfekt til både studie, arbejde eller hjemmebrug. Denne model er let, solid og nem at tage med i tasken, uanset hvor dagen fører dig hen.
Nøglefordele
  • Klar skærm på farten: 11.6” WXGA-skærmen giver dig et skarpt billede, hvad end du ser videoer, læser eller arbejder.