Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14"
8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, image 1 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, image 2 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, image 3 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, image 4 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, image 5 of 5
Billedet er kun til illustration
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, thumbnail 1 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, thumbnail 2 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, thumbnail 3 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, thumbnail 4 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, thumbnail 5 of 5
Produktet er ikke på lager i øjeblikket
Udforsk flere Acer, bærbare computere
  • Hukommelsesplads
    256 GB
  • Harddisktype
    SSD
  • RAM
    8.0 GB
    LPDDR5
  • Skærmstørrelse
    14.0 "
    1920 x 1200 (WUXGA)
  • Processor
    Intel Core i3-N305
    1.80 GHz
  • Antal processorkerner
    8
Andet
nej
Antal processorkerner
8
Bemærkning
Brand
Acer
Display
IPS, 60 Hz
Farve
sølv
Forbindelser
USB-C 3.1, 2 x USB-A 3.0, HDMI 2.1, Audio in/out
Grafikkort
Intel UHD Graphics
Harddisktype
SSD
Hukommelsesplads
256 GB
Mål
319.8 x 18.9 x 227.9 mm
Opkobling
WiFi 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2
Optisk drev
nej
Processor
Intel Core i3-N305
Processorhastighed
1.80 GHz
RAM
8.0 GB
RAM type
LPDDR5
Skærmopløsning
1920 x 1200 (WUXGA)
Skærmstørrelse
14.0 "